Citan.

Od fachowców - dla fachowców.

Mercedes Citan to miejski samochód dostawczy o kompaktowych wymiarach i pojemnej przestrzeni ładunkowej, który idealnie sprosta różnym wyzwaniom, jakie stawia życie mieście.

Citan zapewnia również korzyści ekonomiczne: jego wydajne silniki z technologią BlueEFFICIENCY1 , zużywające już od 4,3 l paliwa na 100 km2 , odznaczające się wysoką gotowością techniczną i dużymi przebiegami międzyprzeglądowymi3 , oraz atrakcyjne warunki nabycia pojazdu i usługi4 chronią Państwa budżet. Aby dojechali Państwo bezpiecznie do celu, wyposażyliśmy Citana w system ADAPTIVE ESP® z wartościowymi funkcjami dodatkowymi oraz skuteczne hamulce przy wszystkich kołach.

Dzięki wygodnym siedzeniom, prostej obsłudze i wyśmienicie zestrojonemu układowi jezdnemu z niezależnym zawieszeniem kół Citan porusza się po mieście bardzo komfortowo, dynamicznie i zwrotnie – na życzenie z dwusprzęgłową skrzynią biegów 6G-DCT5 . Przy załadunku i wyładunku zachwycą się Państwo elastycznością w obsłudze jego pojemnej przestrzeni ładunkowej z dużymi drzwiami i niskimi krawędziami załadunkowymi.

Citan ma wszystko, czego oczekują Państwo od miejskiego samochodu dostawczego z gwiazdą Mercedesa. Zachęcamy, aby o jego zaletach przekonali się Państwo podczas jazdy próbnej. Mercedes-Benz Vans. Born to run.

Szczegółowe informacje