Mercedes-Benz

Van ProCenter

Nowe miejsce dla samochodów dostawczych w Auto-Studio.

Jesteśmy już dla Państwa z pierwszym w województwie łódzkim salonem przeznaczonym tylko dla samochodów dostawczych pod nazwą Mercedes-Benz Auto-Studio Van ProCenter.

Van ProCenter to bogate świadczenia w zakresie samochodów dostawczych. Znajdą tu Państwo nie tylko odpowiedni samochód, lecz również indywidualne doradztwo dopasowane do potrzeb. Wysoko wykwalifikowani specjaliści od samochodów dostawczych chętnie odpowiedzą Państwu na pytania dotyczące oferty produktowo-serwisowej, usług mobilnościowych oraz rozwiązań w zakresie zabudów i flot. 
Dopiero pomyślne przejście audytu przeprowadzanego przez zewnętrznych audytorów uprawnia dealera Mercedes-Benz do posługiwania się etykietą jakościową Van ProCenter. Van ProCenter odpowiada bardzo surowym wymogom – ich spełnienie jest na bieżąco monitorowane. Gwarantuje to jakość obsługi na najwyższym poziomie.

Profesjonaliści dla profesjonalistów.

W Van ProCenter znajdą Państwo obszerną ofertę produktowo-serwisową: indywidualne doradztwo, kompleksowe usługi serwisowe i mobilnościowe, produkty finansowe, oraz rozwiązania dla flot.

Świadczenia, które gwarantujemy.

Pro: wybór

Odwiedzając Van ProCenter, nasi klienci mogą zawsze spodziewać się bogatej ekspozycji samochodów dostawczych Mercedes-Benz, a także szerokiego wyboru aut używanych w certyfikowanym standardzie jakościowym. Jazdy testowe wybranym samochodem są przeważnie możliwe już w ciągu 48 godzin. Na życzenie nasi pracownicy zaoferują Państwu indywidualnie dopasowane usługi finansowe.

Pro: eksperci

Zapraszamy na konsultacje z naszymi ekspertami. W Van ProCenter wszyscy konsultanci ds. samochodów nowych i używanych są specjalnie przeszkoleni. Nasi eksperci od samochodów dostawczych to specjaliści, którzy obsłużą Państwa na najwyższym poziomie.

Pro: dostępność

Nasze wydłużone godziny otwarcia oznaczają dla Państwa nie tylko maksymalną dyspozycyjność, lecz także minimalny czas oczekiwania. Dzięki temu przerwy w eksploatacji aut skracają się do minimum.

Pro: mobilność

Państwa samochód znajduje się w serwisie: działamy na rzecz Państwa mobilności! Na czas awarii potrzebują Państwo samochodu zastępczego? Albo dodatkowych mocy przewozowych w okresie dużego obciążenia zleceniami?
Oferujemy szeroki wybór pojazdów zastępczych oraz usługę CharterWay Wynajem – szybkie rozwiązania, które pozwolą Państwu skupić się na najważniejszym: na wykonywaniu swojej pracy.

Van ProCenter – europejski program dla klientów samochodów dostawczych.

Van ProCenter to program profesjonalizacji sprzedaży w sektorze samochodów dostawczych Mercedes-Benz.
Program Van ProCenter opracowano z myślą o długofalowym zorientowaniu świadczeń na rosnące potrzeby klientów. Van ProCenter to nowe standardy w zakresie jakości, doradztwa, dostępności produktu oraz serwisu.

Jesteśmy dla Państwa!

Serdecznie zapraszamy.