Mercedes-Benz

EQV. Odpowiedź na każde wyzwanie.

Kompleksowa oferta rodzinnej elektromobilności.
EQV. Odpowiedź na każde wyzwanie.

Komfort i rozsądek w najlepszym stylu.

Zasięg samochodu elektrycznego budzi Twój niepokój? Przekonaj się, że nowy Mercedes EQV rozwieje Twoje wątpliwości. Szukasz dofinansowania do zakupu pojazdu elektrycznego? Tu je dostaniesz. A może martwisz się, czy dojedziesz na dalekie wakacje? Poznaj szybkie ładowanie EQV. Od oceny instalacji elektrycznej po dobór ładowarki i jej montaż – z nowym EQV wszystko jest proste. Teraz z pakietem usług i korzyści od Mercedes-Benz zajedziesz jeszcze dalej!

Twoje korzyści z Pakietu Elektromobilności Rodzinnej:

  • Aż 54 tys. zł dofinansowania przy zakupie EQV
  • Wybór ładowarki za 1,23 zł brutto
  • Profesjonalny audyt energetyczny za 1,23 zł brutto
  • Karta do ładowania Mercedes me Charge
  • Pakiet Gwarancyjny +24 miesiące za złotówkę
  • Gwarancja na akumulatory do 8 lat / 160 000 km
  • Cztery przeglądy gratis
  • Pakiet gwarancji mobilności
Niezrównana przestrzeń i luksus

Niezrównana przestrzeń i luksus

Cisza i ekologia

Cisza i ekologia

Daleki zasięg i trwałe akumulatory

Daleki zasięg i trwałe akumulatory

ZasięgMocMiejsce nawet dla
356 km*150 kW (204 KM)8 osób

* Średnie zużycie energii elektrycznej: 28,2 kWh/100 km; średnia emisja CO₂: 0 g/km.

Zużycie energii i zasięg zostały określone na podstawie rozporządzenia 2017/1151/UE. Zużycie energii i zasięg zależą od konfiguracji pojazdu. Rzeczywisty zasięg jest dodatkowo zależny od indywidualnego sposobu jazdy, sytuacji na drodze i warunków drogowych, temperatury zewnętrznej, korzystania z klimatyzacji/ogrzewania itp. i może się różnić.

Nowy EQV to elektryczna wersja Mercedesa Klasy V.

Przestronne wnętrze mieści do 8 foteli. Samochód może być wyposażony w dach panoramiczny* oraz inteligentne systemy rozrywki i wspomagania jazdy*. Kiedy Twoja rodzina i przyjaciele już wygodnie siedzą, ciszę elektrycznej jazdy upiększą dźwięki systemu Burmeister*. Wielostrefowa klimatyzacja* zadba o dobrą atmosferę, a nawigacja pokaże dokładną mapę punktów ładowania. Do tego zawieszenie Airmatic*, które komfortowo złagodzi nierówności większości dróg. Wśród wielu dodatkowych opcji znajdziesz również możliwość zainstalowania płaskiej leżanki*, podłokietnika z lodówką* i pakietu stołowego*.

*Wyposażenie opcjonalne.

Pakiet elektromobilności rodzinnej w szczegółach.

2 × 27 tysięcy złotych

2 × 27 tysięcy złotych.

Zyskaj podwójne dofinansowanie przy zakupie nowego EQV: 2 × 27 tysięcy złotych dopłaty od Mercedes-Benz. Twoja bonifikata naprawdę elektryzuje, ponieważ wynosi aż 54 tys. złotych brutto. Jeżeli natomiast wolisz użytkować samochód w wygodnym finansowaniu Lease&Drive 1%, oferujemy niską ratę miesięczną z atrakcyjną wpłatą wstępną i gwarancją możliwości zwrotu EQV po zakończonym okresie finansowania.

Pakiet fachowego ładowania

Pakiet fachowego ładowania.

Wybierz najlepszą ładowarkę
Udoskonalona ładowarka ścienna Wallbox 2.0 czy przenośny zestaw ładujący Elastyczny system ładowania MB, który pasuje do większości instalacji elektrycznych? Wybierz swoją ładowarkę za 1,23 zł brutto i podróżuj we wszystkie strony świata.

Sprawdź swoją instalację
Za 1,23 zł brutto Twój dom, działkę lub biuro odwiedzi nasz Autoryzowany Partner. Przeprowadzi fachowy audyt instalacji elektrycznej i sporządzi kosztorys ewentualnych adaptacji, niezbędnych do bezpiecznego ładowania samochodu elektrycznego. Dzięki temu będziesz mógł dobrać odpowiednią ładowarkę i maksymalnie wykorzystać potencjał swojej sieci.

Karta wygodnego ładowania
Elektryczny EQV podróżuje daleko i szybko odzyskuje moc. Karta Mercedes me Charge daje dostęp do stacji ładowania w całej Unii Europejskiej. Pokonaj każdą trasę na jednej karcie z tanim i uniwersalnym ładowaniem w całej Unii! Przy zakupie EQV otrzymasz dostęp do najwyższej taryfy Mercedes me Charge bez kosztów abonamentu przez pierwszy rok.

Pakiet bezpiecznej elektromobilności.

Dodatkowe 2 lata ochrony serwisowej

Dodatkowe 2 lata ochrony serwisowej.

Twój EQV jest objęty doskonałą opieką serwisową w autoryzowanych stacjach Mercedes-Benz. Przy zakupie dodajemy gratis aż cztery pierwsze bezpłatne przeglądy. Dodatkowo za złotówkę otrzymasz Pakiet Gwarancyjny +24 miesiące, zapewniający wydłużoną ochronę na wypadek usterek.

Energia dobrego wsparcia

Energia dobrego wsparcia.

Sercem elektrycznego EQV jest nowoczesna bateria. Wyposażona w możliwość błyskawicznego ładowania do 80% pojemności zaskakuje mocą i trwałością. Mercedes-Benz daje aż 8 lat gwarancji (lub 160 000 km przebiegu) na baterię trakcyjną w nowym EQV.

Kontynuuj podróż z Gwarancją Mobilności

Kontynuuj podróż z Gwarancją Mobilności.

Nie zmieniaj planów podróży! Mercedes-Benz Mobilo to usługa, która pozwoli Ci kontynuować jazdę nawet w przypadku awarii, lub holowanie samochodu do najbliższej stacji ładowania w przypadku wyczerpania akumulatora trakcyjnego. Dzięki rozbudowanej sieci serwisowej pomoc uzyskasz tam, gdzie będziesz podróżować.

EQV

Elektryczny EQV do odbioru od ręki.

Nie czekaj na wymarzony samochód i poznaj ofertę modeli EQV dostępnych w salonach Mercedes-Benz od ręki. Omiń kolejki związane z zakupem samochodu z konfiguratora i zabierz rodzinę w podróż jeszcze tego samego dnia.

Skontaktuj się z najbliższym dealerem i poznaj szczegóły oferty Mercedes-Benz. Z EQV możesz ruszyć w drogę bez ograniczeń!

EQV: średnie zużycie energii elektrycznej: 28,2 kWh/100 km; średnia emisja CO₂: 0 g/km.

Zużycie energii i zasięg zostały określone na podstawie rozporządzenia 2017/1151/UE. Zużycie energii i zasięg zależą od konfiguracji pojazdu. Rzeczywisty zasięg jest dodatkowo zależny od indywidualnego sposobu jazdy, sytuacji na drodze i warunków drogowych, temperatury zewnętrznej, korzystania z klimatyzacji/ogrzewania itp. i może się różnić.