Mercedes-Benz

Więcej miejsca, mniej ograniczeń.

Elektryczny EQV i tradycyjna Klasa V.
Elektryczny EQV i tradycyjna Klasa V

Rodzinne życie to najpiękniejsza z podróży. Wybierz się w nią Mercedesem, żeby zadbać o wygodę i bezpieczeństwo swoich bliskich. Który rodzinny model wybierzesz – elektryczny EQV czy tradycyjną Klasę V? Odkryj ich detale.

Lease&Drive 1%.

Skorzystaj z oferty finansowej, która daje wolność wyboru.

Nie musisz kupować Mercedesa, żeby swobodnie z niego korzystać. Wybierz wygodną i krótką umowę Lease&Drive na 24 miesiące. Zyskaj Pakiet Gwarancyjny i niską ratę miesięczną w wysokości 1% ceny samochodu. Możesz także wybrać kilka opcji zakończenia umowy, np. gwarantowany zwrot pojazdu do dealera.

V 220 d RWD długi, 9G-TRONIC*EQV 300 FWD długi**
Cena sprzedaży netto od185 181 zł286 300 zł
Cena sprzedaży brutto od227 773 zł352 149 zł
Wpłata wstępna18%12%
Okres trwania umowy:24 miesiące24 miesiące
Deklarowany średnioroczny przebieg pojazdu20 000 km10 000 km
Pakiet Gwarancyjny 24MGratis!Gratis!
Miesięczna opłata leasingowa netto od:2 278 zł3 521 zł
Miesięczna opłata leasingowa brutto od2 802 zł4 331 zł
Ubezpieczenie - Pełny pakiet OC/AC/NNW na pierwszy rok (opcjonalne, nie wliczane w prezentowaną opłatę leasingową)2,5% ceny pojazdu1% ceny pojazdu

* Powyższe wyliczenie dla pojazdu w wersji podstawowej jest przykładowe i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Promocja Lease&Drive 1% - rata miesięczna netto wynosi 1% ceny katalogowej brutto pojazdu. Warunki przykładowej kalkulacji: wpłata wstępna 18% wartości pojazdu, okres umowy 24 miesiące, deklarowany średnioroczny przebieg 20 000 km, możliwość zwrotu pojazdu na koniec umowy lub wykupu za kwotę z góry ustalonej Wartości Końcowej. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. dostępny dla przedsiębiorstw. Lista pojazdów dostępnych w promocji jest ograniczona. Niektóre modele i wersje silnikowe mogą być wyłączone z dostępności w promocji. Wyślij zapytanie ofertowe do  Autoryzowanego Dealera Mercedes-Benz, aby uzyskać więcej informacji nt. promocji, wiążącą informację nt. dostępności pojazdów w ramach akcji promocyjnej VAN 2022, a także nt. innych dostępnych wariantów kalkulacji, w tym dla Klientów Indywidualnych. Kalkulacja została sporządzona w oparciu o obowiązujące na rynku stopy długookresowe w dniu 13 czerwca 2022. Zawarcie umowy oraz jej warunki uzależnione są od wyniku oceny sytuacji finansowej Klienta oraz jego zdolności do zaciągania i regulowania zobowiązań.

** Powyższe wyliczenie dla pojazdu w wersji podstawowej jest przykładowe i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Promocja Lease&Drive 1% - rata miesięczna netto wynosi 1% ceny katalogowej brutto pojazdu. Warunki przykładowej kalkulacji: wpłata wstępna 12% wartości pojazdu, okres umowy 24 miesiące, deklarowany średnioroczny przebieg 10 000 km, możliwość zwrotu pojazdu na koniec umowy lub wykupu za kwotę z góry ustalonej Wartości Końcowej. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. dostępny dla przedsiębiorstw. Lista pojazdów dostępnych w promocji jest ograniczona. Niektóre modele i wersje silnikowe mogą być wyłączone z dostępności w promocji. Wyślij zapytanie ofertowe do  Autoryzowanego Dealera Mercedes-Benz, aby uzyskać więcej informacji nt. promocji, wiążącą informację nt. dostępności pojazdów w ramach akcji promocyjnej VAN 2022, a także nt. innych dostępnych wariantów kalkulacji, w tym dla Klientów Indywidualnych. Kalkulacja została sporządzona w oparciu o obowiązujące na rynku stopy długookresowe w dniu 13 czerwca 2022. Zawarcie umowy oraz jej warunki uzależnione są od wyniku oceny sytuacji finansowej Klienta oraz jego zdolności do zaciągania i regulowania zobowiązań.

Każdy jest najważniejszy.

Każdy jest najważniejszy.

Nawet 8 miejsc i elastyczna przestrzeń.

Mercedes EQV i Klasa V zapewnią niezrównany komfort podróży każdemu z pasażerów. Dzięki elastycznej przestrzeni we wnętrzach obu modeli masz do dyspozycji osiem, siedem lub sześć pełnowymiarowych miejsc. Nie musisz się ograniczać – bagaże, wózek dziecięcy czy sprzęt sportowy też zmieszczą się bez trudu.
Wnętrze swojego samochodu skonfigurujesz tak, by idealnie odpowiadało potrzebom Twojej rodziny.

Napęd w Twoim stylu.

Napęd w Twoim stylu.

Elektryczny czy tradycyjny? Wybierz ten, który do Ciebie pasuje.

Jaki silnik wybierzesz – tradycyjny o mocy do 237 KM czy elektryczny o mocy ekologiczny 150 kW (204 KM)? Każdy wybór będzie świetny, ponieważ stoi za nim nowoczesna technologia najwyższej jakości.
Jeśli cenisz sobie ekologiczne rozwiązania i niskie koszty utrzymania, Mercedes EQV to model dla Ciebie. Koszt ładowania w zwykłym trybie to tylko 17 zł/100 km, a mniej elementów konstrukcyjnych przekłada się na nawet dwukrotnie niższe koszty serwisowania.

Nie masz pewności, czy auto elektryczne jest dla Ciebie? Wypróbuj je bez zakupu dzięki bezpłatnej aplikacji EQ Ready. Używaj jej, korzystając ze swojego samochodu, a aplikacja pokaże, jak auto elektryczne będzie odpowiadało Twojej dynamice jazdy i pokonywanym odległościom. Poznasz też koszty jego eksploatacji i częstotliwość ładowania.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Technologia, która dba o Ciebie i Twoich bliskich.

Bezpieczeństwo to nadrzędny cel inżynierów i projektantów Mercedes-Benz. Nasze systemy biernego i aktywnego wspomagania pomogą Ci bezpiecznie dotrzeć do każdego celu. Nowoczesne technologie, którymi naszpikowany jest model EQV i Klasa V, pomogą Ci w trudnych sytuacjach na drodze i zadbają o każdego z pasażerów. Opcjonalny system kamer ułatwi Ci parkowanie nawet w zatłoczonych miejscach.

Droga jest celem.

Droga jest celem.

Auta, które zdadzą egzamin z rodzinnych podróży.

Odkryj przestrzeń, która zapewni komfort kierowcy i wszystkim pasażerom w każdej podróży. Model EQV i Klasa V to więcej miejsca i mniej ograniczeń, więc spakuj wszystko, co potrzebne i niepotrzebne. Wsiądź do Mercedesa z rodziną i przyjaciółmi i spełniajcie swoje podróżnicze marzenia. W końcu nie musisz ograniczać się bagażem, a każdemu będzie wygodnie.

Cyfrowe ulepszenia.

Cyfrowe ulepszenia.

Połącz się z autem dzięki aplikacji Mercedes me.

Odblokuj samochód bez kluczyków, zlokalizuj go na parkingu, monitoruj jego stan, wyślij cele podróży do nawigacji, a nawet włącz klimatyzację lub ogrzewanie przed wejściem do samochodu***! Jak? Dzięki systemowi Mercedes me, który daje Ci dostęp do samochodu nawet na odległość.
Odkryj nowy wymiar komfortu, jaki daje posiadanie Mercedesa.

*** Zdalne ogrzewanie i klimatyzacja samochodu dostępne w standardzie w modelu EQV. W przypadku Klasy V wentylacja i ogrzewanie postojowe wymagają zainstalowania opcjonalnego ogrzewania wodnego.

Odkryj wyjątkową ofertę.

Odkryj wyjątkową ofertę.

Elektryczny EQV lub Klasa V już na Ciebie czekają.

Skontaktuj się z najbliższym dealerem i poznaj szczegóły oferty Mercedes-Benz. Wybierz model, który idealnie spełni potrzeby Twoje i Twojej rodziny, i ruszajcie w drogę bez ograniczeń.

Klasa V
Spalanie średnio: 7,2-8,6 l/100 km; emisja CO₂ średnio: 189-226 g/km

Podane wartości zostały oznaczone zgodnie z metodą pomiarową określoną przepisami. Są to „wartości CO₂ WLTP”, w rozumieniu Art. 2 nr 3 rozporządzenia wykonawczego (UE) 2017/1153. Parametry zużyciapaliwa zostały obliczone
na podstawie tych danych. Zużycie prądu obliczono zgodnie z rozporządzeniem 683/2008/WE. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynieporównaniu różnych typów pojazdu. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażeniadodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości
zamówionego wzgl. dostarczonego pojazdu.

EQV
Średnie zużycie energii elektrycznej: 28,2 kWh/100 km; średnia emisja CO₂: 0 g/km.

Zużycie energii i zasięg zostały określone na podstawie rozporządzenia 2017/1151/UE. Zużycie energii i zasięg zależą od konfiguracji pojazdu. Rzeczywisty zasięg jest dodatkowo zależny od indywidualnego sposobu jazdy, sytuacji na drodze i warunków drogowych, temperatury zewnętrznej, korzystania z klimatyzacji/ogrzewania itp. i może się różnić.