Mercedes-Benz

Nasz salon Van ProCenter.

Van ProCenter Auto-Studio

Jednym z atutów naszej placówki Van ProCenter jest to, że znajdujemy się w samym centrum Łodzi. Jednak zgodnie ze standardem przede wszystkim zapewniamy najwyższej jakości obsługę, całkowicie skoncentrowaną na samochodach dostawczych Mercedes-Benz.

Van ProCenter Auto-Studio

Nasz obiekt powstał w roku 2017, od początku z myślą o pojazdach dostawczych i zapewnieniu wszechstronnej, dedykowanej obsługi klientów tego segmentu. Dlatego mogliśmy zaprojektować go od razu z uwzględnieniem specyficznych udogodnień, takich jak:

 • Łatwa dostępność – doskonała lokalizacja, nieopodal węzła Autostrady A1
 • Przestronny parking z dodatkowym miejscem dla dużych samochodów dostawczych
 • Wydłużone godziny pracy – dla salonu 9-18, dla serwisu 7-19
 • Oświetlona i zadaszona ekspozycja zewnętrzna pojazdów z zabudowami (carport)
 • Miejsca aktywnego przyjęcia do serwisu specjalnie wyznaczone dla samochodów dostawczych oznaczone wewnątrz i na zewnątrz salonu
Van ProCenter Auto-Studio

W środku dysponujemy przestrzenią umożliwiającą ekspozycję sześciu pojazdów dostawczych, w tym także strefą dla samochodów elektrycznych, oznaczoną literką „e”. Obsługa odbywa się przy trzech komfortowych stanowiskach, w wygodnych fotelach. Dodatkowo wybrane elementy oferty doradca może przedstawić za pomocą multimediów, w atrakcyjnej i przejrzystej formie.

Van ProCenter Auto-Studio

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych ekspertów sprzedaży i serwisu, którzy o samochodach dostawczych wiedzą wszystko, co niezbędne, aby umożliwić:

 • Indywidualny dobór pojazdu do potrzeb
 • Konfigurację i wybór odpowiedniej zabudowy
 • Dobór usług mobilnościowych
 • Doradztwo flotowe
 • Finansowanie
 • Przygotowanie oferty serwisowej

„Potrzeby klientów samochodów dostawczych są bardzo zróżnicowane, dlatego nasz zespół cały czas rozwija swoją ekspercką wiedzę, a jednocześnie zapewnia indywidualne, elastyczne podejście do każdej oferty – bo każdy biznes potrzebuje specjalistów najwyższej klasy”.

Robert Rożek, kierownik sprzedaży samochodów dostawczych Auto-Studio, Łódź

Van ProCenter Auto-Studio

Wygoda na każdym etapie.

Do naszego serwisu można się umówić wygodnie i szybko poprzez infolinię – zawsze proponujemy dwa terminy do wyboru. Dodatkowo zapewniamy samochody zastępcze Mercedes-Benz, tak by klienci mogli prowadzić biznes bez zakłóceń. Mogą Państwo także przy okazji przetestować wybrany model podczas jazdy próbnej.

Zadbaliśmy jednocześnie o komfort klientów oczekujących na naprawę lub inną usługę. W przytulnej strefie relaksu zapewniamy dobrą kawę, herbatę i inne napoje oraz możliwość skorzystania z internetu. Jednocześnie przestrzeń ta jest na tyle duża, że zapewnia bezpieczny dystans.

Van ProCenter Auto-Studio

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy Van ProCenter Auto-Studio to miejsce, w którym znajdą Państwo kompleksową, specjalistyczną obsługę w zakresie samochodów dostawczych Mercedes-Benz – na każdym etapie profesjonalną, komfortową i dokładnie dopasowaną do potrzeb każdego biznesu.