Mercedes-Benz

#FATHERS

Mężczyźni lubią wyzwania. Jednak największe, jakie na nich czeka, to nie zdobycie Mount Everestu czy przepłynięcie Oceanu Spokojnego. Największą z przygód, z jaką przyjdzie im się zmierzyć, jest ojcostwo.

Inicjatywa #4FATHERS to idea, której głównym celem jest pomaganie ojcom w odnajdywaniu pomysłów do kolejnych rozdziałów tej wielkiej przygody. To również przestrzeń, która codziennie inspiruje do przeżywania wspólnych chwil całą rodziną. Sprawdź jakie atrakcje na dziś przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich pociech ponieważ w Mercedes-Benz Dzień Ojca jest każdego dnia.

W Auto-Studio event z cyklu #FATHERS odbył się 30 czerwca. 

W tym roku postawiliśmy na kulinaria. Podczas spotkania ojcowie razem z dziećmi mogli wspólnie pobawić się w gotowanie i spróbowanie swoich potraw. Na parkingu przed firmą stał food truck z najpopularniejszej i najlepszej knajpy w Łodzi – Gastromachiny. Odbyły się również pokazy, zabawa i warsztaty robienia burgerów. Ojcowie z dziećmi uczyli się przygotowywać burgery z najwyższej jakości składników w różnych wariantach smakowych. Był to rodzaj kuchni piknikowej do wykorzystania podczas wspólnych podróży samochodem.

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich uczestników :)