Mercedes-Benz

Historia firmy.

Historia firmy.

Od początku naszej działalności.

Jak to się zaczęło...

Mercedes-Benz Auto-Studio jest autoryzowanym dealerem koncernu Daimler od 2009 roku. 
Jesteśmy częścią motoryzacyjnego potentata na polskim rynku – Grupy Bemo Motors, która jest jedną z trzech największych grup dealerskich w kraju.

Grupa Bemo Motors to struktura firm branży motoryzacyjnej proponująca Klientom nowoczesny, kompleksowy model współpracy, oparty na szerokiej ofercie handlowo-usługowej.

Grupa Bemo to także jedna z największych w Polsce grup dealerskich , w skład której wchodzi 11 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów , między innymi Salon Mercedes-Benz w Łodzi. 

Działamy na Polskim rynku od roku 1993, dzięki czemu możemy pochwalić się długoletnim i bogatym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów. Wykwalikowana kadra oraz regularne badanie satysfakcji klienta pozwalają nam gwarantować najwyższą jakość  świadczonych usług i spełniać oczekiwania najbardziej wymagających kierowców . Głowna siedziba Grupy Bemo mieści się w Poznaniu przy ul. Mogileńskiej 50 .

W grupie Bemo funkcjonują także działy sprzedaży pojazdów używanych, wynajmu samochodów systemie rent a car oraz oddziały ubezpieczeniowe, kredytowe i leasingowe.

Przy wszystkich salonach dealerów Grupy Bemo działają również profesjonalne serwisy mechaniczne oraz blacharsko-lakiernicze a także sprzedaż części zamiennych i akcesoriów . Przez blisko dwie dekady swojej działalności wypracowaliśmy silną i stabilną pozycję rynkową.