Mercedes-Benz

Doradca Handlowy Samochody Dostawcze

Oferta pracy Mercedes-Benz.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz ich bieżąca obsługa
  • budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • dbałość o realizację standardów jakościowych
  • prowadzenie bieżącej analizy rynku

Oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta
  • umiejętności organizacji i pracy w zespole
  • znajomości technik sprzedaży i negocjacji
  • komunikatywności i dyspozycyjności
  • umiejętność komunikatywnego posługiwania się językiem angielskim (mile widziane dodatkowo niemieckim)
  • wysokiej kultury osobistej
  • nienagannego wyglądu i miłej aparycji
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomości pakietu biurowego Office
  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, w marce premium, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dostęp do wiedzy, system szkoleń
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjny pakiet benefitów w tym karty Multisport

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na ww. stanowiskach prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz życiorysu wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@auto-studio.mercedes-benz.pl