Mercedes-Benz

Product Expert
Samochody Osobowe

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

-    Mile widziana znajomość oferty produktowej Mercedes-Benz

-    Znajomość innowacyjnych systemów i technologii stosowanej w samochodach Mercedes-Benz będzie dodatkowym atutem

-    Umiejętności szybkiego uczenia się

-    Umiejętności nawiązywania kontaktów

-    Znajomość języka angielskiego. Język niemiecki będzie dodatkowym atutem

-    Wysokiej kultury osobistej

-    Wysokiej motywacji do rozwoju i pracy

-    Prawa jazdy kategorii B

-    Obsługi pakietu Office

ZADANIA:

-    Dzielenie się motoryzacyjną pasją

-    Obsługa Klientów w oparciu o standardy Auto-Studio Mercedes-Benz

-    Budowanie relacji z Klientem

-    Wspieranie w pracy doradców handlowych i pracowników recepcji

-    Współpraca techniczna z działem infolinii

OFERUJEMY:

     -    Pracę w zespole, w którym rozwój i pasja są nie tylko słowami

    -    Kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia

    -    Umowę o pracę

    -    Czytelne, atrakcyjne warunki zatrudnienia

    -    Strój służbowy

    -    Rodzinną atmosferę, wyjazdy integracyjne