Mercedes-Benz

Oferty pracy w Mercedes-Benz Auto-Studio.

Oferty pracy.

Krok do kariery w międzynarodowym koncernie.

Jesteśmy zainteresowani zmotywowanymi i zaangażowanymi pracownikami. Jeśli szukacie Państwo nowych wyzwań i dysponujecie kwalifikacjami zawodowymi, możecie się ubiegać u nas o pracę.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na trzy stanowiska:

Doradca Handlowy Samochody Dostawcze

Zakres obowiązków:

·    aktywne pozyskiwanie klientów oraz ich bieżąca obsługa

·    budowanie długoterminowych relacji z klientami

·    realizacja założonych celów sprzedażowych

·    dbałość o realizację standardów jakościowych

·    prowadzenie bieżącej analizy rynku

Oczekujemy:

·    doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta

·    umiejętności organizacji i pracy w zespole

·    znajomości technik sprzedaży i negocjacji

·    komunikatywności i dyspozycyjności

·    umiejętność komunikatywnego posługiwania się językiem angielskim (mile widziane dodatkowo niemieckim)

·    wysokiej kultury osobistej

·    nienagannego wyglądu i miłej aparycji

·    prawo jazdy kat. B

·    znajomości pakietu biurowego Office

·    co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, w marce premium, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·    pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

·    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·    atrakcyjny system wynagrodzeń

·    możliwość rozwoju zawodowego

·    dostęp do wiedzy, system szkoleń

·    niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

·    przyjazną atmosferę pracy

·    atrakcyjny pakiet benefitów w tym karty Multisport

Product Expert Samochody Osobowe

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

- Mile widziana znajomość oferty produktowej Mercedes-Benz

- Znajomość innowacyjnych systemów i technologii stosowanej w samochodach Mercedes-Benz będzie dodatkowym atutem

- Umiejętności szybkiego uczenia się

- Umiejętności nawiązywania kontaktów

- Znajomość języka angielskiego. Język niemiecki będzie dodatkowym atutem

- Wysokiej kultury osobistej

- Wysokiej motywacji do rozwoju i pracy

- Prawa jazdy kategorii B

- Obsługi pakietu Office

ZADANIA:

- Dzielenie się motoryzacyjną pasją

- Obsługa Klientów w oparciu o standardy Auto-Studio Mercedes-Benz

- Budowanie relacji z Klientem

- Wspieranie w pracy doradców handlowych i pracowników recepcji

- Współpraca techniczna z działem infolinii

OFERUJEMY:

- Pracę w zespole, w którym rozwój i pasja są nie tylko słowami

- Kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia

- Umowę o pracę

- Czytelne, atrakcyjne warunki zatrudnienia

- Strój służbowy

- Rodzinną atmosferę, wyjazdy integracyjne

Elektryk Samochodowy

NASZE OCZEKIWANIA:

-  Wykształcenie kierunkowe techniczne

-  Znajomość budowy pojazdów samochodowych w zakresie elektryki, elektroniki i mechaniki

-  Odpowiedzialność, rzetelność

-  Prawo jazdy kat. B

-  Doświadczenie mile widziane

KANDYDATOM OFERUJEMY:

-  Umowę o pracę

-  Stabilne warunki zatrudnienia

-  Pracę w pełnym wymiarze czasowym

-  Atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń

-  Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na ww. stanowiskach prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz życiorysu wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@auto-studio.mercedes-benz.pl