Oferty pracy w Mercedes-Benz.

Oferty pracy.

Krok do kariery w międzynarodowym koncernie.

Jesteśmy zainteresowani zmotywowanymi i zaangażowanymi pracownikami. Jeśli szukacie Państwo nowych wyzwań i dysponujecie kwalifikacjami zawodowymi, możecie się ubiegać u nas o pracę.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Doradca Handlowy

Zakres obowiązków:

aktywne pozyskiwanie klientów oraz ich bieżąca obsługa

budowanie długoterminowych relacji z klientami

realizacja założonych celów sprzedażowych

dbałość o realizację standardów jakościowych

prowadzenie bieżącej analizy rynku

Oczekujemy:

doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta

umiejętności organizacji i pracy w zespole

znajomości technik sprzedaży i negocjacji

komunikatywności i dyspozycyjności

umiejętność komunikatywnego posługiwania się językiem angielskim (mile widziane dodatkowo niemieckim)

wysokiej kultury osobistej

nienagannego wyglądu i miłej aparycji

prawo jazdy kat. B

znajomości pakietu biurowego Office

co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, w marce premium, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

atrakcyjny system wynagrodzeń

możliwość rozwoju zawodowego

dostęp do wiedzy, system szkoleń

niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

przyjazną atmosferę pracy

atrakcyjny pakiet benefitów w tym karty Multisport

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz życiorysu wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@auto-studio.mercedes-benz.pl