Klaudiusz Czerwiński Dyrektor Salonu Sprzedaży

Tel.: +48 42 666 77 00
klaudiusz.czerwinski@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo, Samochody osobowe - Samochody nowe
Dariusz Anasik Dyrektor Serwisu

Tel.: +48 42 666 77 00
dariusz.anasik@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Patryk Kłodowski Kierownik Działu Części Zamiennych

Tel.: +48 42 666 77 00
patryk.klodowski@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Mariusz Szałamacha Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakiernczego

Tel.: +48 42 666 77 00
mariusz.szalamacha@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia, Kierownictwo
Adam Strzelecki Kierownik Sprzedaży Samochodów

Tel.: +48 42 666 77 00
adam.strzelecki@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo, Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody używane
Magdalena Stefańska Specjalista ds. Finansowania i Ubezpieczeń

Tel.: +48 42 666 77 00
magdalena.stefanska@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Justyna Sobór Specjalista ds. Marketingu

Tel.: +48 42 666 77 00
justyna.sobor@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR
Artur Cybulski Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

Tel.: +48 42 666 77 00
artur.cybulski@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody używane
Żaneta Sarwa - Woźniak Doradca Handlowy

Tel.: +48 42 666 77 00
zaneta.sarwa-wozniak@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Przemysław Sobczyński Doradca Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Tel.: +48 42 666 77 00
przemyslaw.sobczynski@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Mateusz Biernacki Kierownik Serwisu Mechanicznego / Specjalista ds. rozliczeń gwarancyjnych

Tel.: +48 42 666 77 00
mateusz.biernacki@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Adam Wesołowski Kierownik ds. sprzedaży samochodów dostawczych Van ProCenter

Tel.: +48 42 666 77 00
adam.wesolowski@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo, Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Łukasz Chwedczuk Koordynator ds. Marketingu i Strefy Obsługi Klienta

Tel.: +48 42 666 77 00
lukasz.chwedczuk@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR
Karolina Malinowska Specjalista ds. Finansowania i Ubezpieczeń

Tel.: +48 42 666 77 00
karolina.malinowska@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Tomasz Krowicki Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych

Tel.: +48 42 666 77 00
tomasz.krowicki@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Kamila Walewska Administrator Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Tel.: +48 42 666 77 00
kamila.walewska@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Michał Grzegrzółko Doradca Handlowy AMG

Tel.: +48 42 666 77 00
michal.grzegrzolko@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Jarosław Majda Doradca Handlowy Van ProCenter

Tel.: +48 42 666 77 00
jaroslaw.majda@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Paweł Kucharski Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych

Tel.: +48 42 666 77 00
pawel.kucharski@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Piotr Borowski Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

Tel.: +48 42 666 77 00
piotr.borowski@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody używane
Marcin Rudnicki Doradca Handlowy

Tel.: +48 42 666 77 00
marcin.rudnicki@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Mariusz Malinowski Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych

Tel.: +48 42 666 77 00
mariusz.malinowski@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Adam Czekalski Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

Tel.: +48 42 666 77 00
adam.czekalski@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody używane, Samochody kempingowe - Samochody używane, Samochody osobowe - Samochody używane
Maciej Matusiak Doradca Handlowy Van ProCenter

Tel.: +48 42 666 77 00
maciej.matusiak@auto-studio.mecedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Marcin Kębłowski Doradca Serwisu Mechanicznego

Tel.: +48 42 666 77 00
marcin.keblowski@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Marta Andrejczuk Administrator Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Tel.: +48 42 666 77 00
marta.andrejczuk@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Arkadiusz Szczepański Doradca Handlowy

Tel.: +48 42 666 77 00
arkadiusz.szczepanski@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Kamil Legiędź Doradca Serwisu Mechanicznego

Tel.: +48 42 666 77 00
kamil.legiedz@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Adam Zaręba Doradca Serwisu Mechanicznego

Tel.: +48 42 666 77 16
adam.zareba@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Dominik Gajek Doradca handlowy ds. sprzedaży flotowej

Tel.: +48 510 892 785
dominik.gajek@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Marcin Siejka Doradca handlowy

Tel.: +42 666 77 00
marcin.siejka@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Wojciech Sobór Key Account Manager After-Sales / Koordynator Sewisu 24h

Tel.: +48 783 88 77 66
wojciech.sobor@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Andrzej Mirski Product Expert

Tel.: +48 510 892 839
andrzej.mirski@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Barbara Uczciwek Recepcja Salonu Van ProCenter

Tel.: +48 42 666 77 00
barbara.uczciwek@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Anna Zrobek Administrator Serwisu Mechanicznego

Tel.: +48 42 666 77 00
anna.zrobek@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Kamila Matuszewska Administrator ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Tel.: +48 516 491 397
kamila.matuszewska@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody kempingowe - Samochody nowe
Monika Gortat Recepcja Salonu Sprzedaży

Tel.: +48 42 666 77 00
monika.gortat@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Sylwia Kowalska Recepcja Salonu Sprzedaży

Tel.: +48 42 666 77 00
sylwia.kowalska@auto-studio.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe