Mercedes-Benz

Nasza Firma dziś.

Nasza Firma dziś.

Obecnie ... 


„Naszym celem jest ciągłe doskonalenie usług wokół oferowanych produktów , aby zaspokoić indywidualne potrzeby naszych Klientów „

Jesteśmy autoryzowanym dealerem Mercedes-Benz w Łodzi. W swojej ofercie posiadamy samochody osobowe – eleganckie limuzyny, sportowe roadstery czy coupe o doskonałych kształtach oraz wszechstronne auta dostawcze: Citan, Vito, Viano i Sprinter - tworzą kompletną ofertę, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta. Oferujemy samochód, na którym mogą Państwo polegać oraz partnera ubezpieczeniowego, który daje Państwu indywidualne rozwiązania na atrakcyjnych warunkach. Za swojego Mercedesa nie muszą Państwo płacić od razu lecz stopniowo w wygodnych ratach. Forma kredytu bądź atrakcyjne rozwiązania leasingowe, zawsze są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych naszego Klienta. W specjalnym programie Lease&Drive Basic płacą Państwo co miesiąc drobny ułamek ceny i cieszą się komfortem i bezpieczeństwem, które daje jazda nowym Mercedesem. Są u nas także dostępne używane samochody Mercedes-Benz osobowe oraz dostawcze. Są to pojazdy demonstracyjne jak również samochody z pozostałych marek naszej grupy dealerskiej. Przyjmujemy samochody w rozliczeniu, pomagamy również w sprzedaży samochodów. Mogą Państwo szybko, tanio, korzystanie i bez dodatkowych problemów sprzedać swój samochód, zostawiając u nas samochód do sprzedaży komisowej. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom jako jedyny dealer Mercedes-Benz w Łodzi świadczymy naprawy blacharsko-lakiernicze. W naszej firmie można również nabyć oryginalne części i akcesoria, a także skorzystać z usług nowocześnie wyposażonego serwisu mechanicznego gdzie Klientom służymy profesjonalnym wsparciem.

Auto-Studio wchodzi w skład jednej z największych grup dealerskich w Polsce – GRUPA BEMO MOTORS, która posiada swoje salony w 6 miastach Polski, zatrudnia ponad 800 pracowników i może zaoferować Państwu świetną jakość obsługi oraz dobre warunki cenowe.

Mercedes-Benz Auto-Studio to także:
1 - tysiąc metrów kwadratowych hal naprawczych, gdzie nasz profesjonalny zespół zapewnia Serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy na najwyższym poziomie
700 – metrów kwadratowych ma nasz salon, w którym zadbaliśmy o elegancję, wygodę, funkcjonalność pomieszczeń i najwyższy poziom obsługi, aby spowodować uśmiech na twarzach i wprawić w dobry nastrój naszych Klientów.

Dziękujemy za dotychczas okazane zaufanie zapraszamy do naszego salonu, w którym zawsze nasi pracownicy służą Państwu pomocą i poradą. Serdecznie zapraszamy.