Mercedes-Benz

Oferty pracy w Mercedes-Benz Auto-Studio.

Oferty pracy.

Krok do kariery w międzynarodowym koncernie.

Jesteśmy zainteresowani zmotywowanymi i zaangażowanymi pracownikami. Jeśli szukacie Państwo nowych wyzwań i dysponujecie kwalifikacjami zawodowymi, możecie się ubiegać u nas o pracę.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na dwa stanowiska:

Doradca Handlowy Samochody Dostawcze

Zakres obowiązków:

·    aktywne pozyskiwanie klientów oraz ich bieżąca obsługa

·    budowanie długoterminowych relacji z klientami

·    realizacja założonych celów sprzedażowych

·    dbałość o realizację standardów jakościowych

·    prowadzenie bieżącej analizy rynku

Oczekujemy:

·    doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta

·    umiejętności organizacji i pracy w zespole

·    znajomości technik sprzedaży i negocjacji

·    komunikatywności i dyspozycyjności

·    umiejętność komunikatywnego posługiwania się językiem angielskim (mile widziane dodatkowo niemieckim)

·    wysokiej kultury osobistej

·    nienagannego wyglądu i miłej aparycji

·    prawo jazdy kat. B

·    znajomości pakietu biurowego Office

·    co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, w marce premium, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·    pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

·    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·    atrakcyjny system wynagrodzeń

·    możliwość rozwoju zawodowego

·    dostęp do wiedzy, system szkoleń

·    niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

·    przyjazną atmosferę pracy

·    atrakcyjny pakiet benefitów w tym karty Multisport

Asystent Działu Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

* nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientem

* kontakt osobisty, telefoniczny i e-mailowy z Klientami

*prezentację samochodów oraz odbywanie jazd testowych z Klientami salonu

* wydawanie pojazdów klientom

* wsparcie procesu handlowego

* zamawianie i kompletowanie dokumentów sprzedaży

* nadzorowanie doposażenia i wydań samochodów

* zarządzanie bazą danych Klientów (CRM)

* dbanie o stan oraz jakość ekspozycji samochodów

* udział w targach, eventach organizowanych dla Klientów

* nadzór nad dokumentacją salonu oraz jej archiwizacja

* realizację zadań w ramach telemarketingu

Od kandydatów oczekujemy:

* wykształcenia min. średniego

* umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji interpersonalnych

* dobrej znajomości pakietu MS Office

* prawa jazdy kategorii B, miele widziane C - czynne

* ukierunkowania na rozwój kompetencji handlowych

* dyspozycyjności i zaangażowania

* wysoko rozwiniętych umiejętności planowania pracy

* zorientowania na współpracę w zespole

Oferujemy:

* umowę o pracę

* atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych; w tym Karta Multisport

* możliwości rozwoju zawodowego

* pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

* pracę w zespole profesjonalistów

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na ww. stanowiskach prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz życiorysu wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@auto-studio.mercedes-benz.pl